Навчання ⇒ ЗНО

Календар ЗНО-2018

Пробне ЗНО-2018

Програми ЗНО-2018

Нормативні документи 2017/2018 навчального року

Тести ЗНО онлайн

PISA-2018

ЗНО-2018

ЗНО-2018

Зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти в 2018 році, проводитиметься з 22 травня до 14 липня. Про це йдеться у наказі МОН , що підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

ЩО НОВОГО?

У 2018 році кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів.

Перелік тестових предметів наступного року дещо зміниться. До програми тестування включено тести з української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хіміїта англійської, іспанської, французької та німецької мов. До переліку предметівне включенотест ЗНО з російської мови.

Для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, іспанської, німецької та французької мов використовуються завдання сертифікаційних робіт двох рівнів складності: рівня В1 та рівня В2.

ЗНО-2018

Календар ЗНО-2018

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 22 травня по 13 червня.

6 лютого - 19 березня - реєстрація на ЗНО 2018

до 02 квітня можна внести зміни до реєстраційних даних учасника ЗНО 2018

24 травня - українська мова і література

29 травня - німецька мова

29 травня - іспанська мова

29 травня - французька мова

01 червня - англійська мова

22 травня - математика

06 червня - історія України

04 червня - біологія

08 червня - географія

11червня - фізика

13 червня - хімія


Пробне ЗНО-2018

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:

  • ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року;
  • виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
  • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
  • навчитись ефективно розподіляти час;
  • оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість одного тестування для одного учасника визначає кожний регіональний центр оцінювання якості освіти окремо. Цю інформацію буде розміщено на сайтах регіональних центрів до 11 грудня.

У 2018 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 24 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов - 31 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 9 до 31 січня 2018 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Київський регіональний центр оцінювання якості освіти

Детальний порядок реєстрації для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні буде оприлюднено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти до 13 грудня.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання будуть створені інформаційні сторінки, там до 1 березня розміщуватиметься інформація про час і місце проходження пробного ЗНО, а згодом – результати проходження тестування.

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

  • з української мови і літератури з 24 до 26 березня,
  • з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов з 31 березня до 2 квітня.

Результати тестування з української мови і літератури будуть оприлюднені на інформаційних сторінках 30 березня, з інших предметів – 6 квітня.

Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.


Програми ЗНО-2018

Завдання для сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року у формі предметних тестів укладатимуться за програмами, затвердженими наказом МОН від 03.02.2016 №77.


Нормативні документи 2017/2018 навчального року

Наказ Українського центру оцінювання якості освіти від 13.10.2017 № 150. Про поведення пробного зовнішнього оцінювання в 2018 році.

(діє у 2018 році, відповідний акт приймається щороку) короткий опис: наказом встановлено терміни реєстрації та проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року, а також перелік навчальних предметів, із яких укладаються тести та перелік мов національних меншин, якими здійснюється їх переклад.

Деякі питання проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти Наказ МОН № 1103 від 31.07.2017 року

(діє у 2018 році,відповідний акт приймається щороку) (короткий опис: наказом затверджено Перелік навчальних предметів, із яких у 2018 році проводиться зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, а також встановлено терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання та навчальні предмети, результати зовнішнього незалежного оцінювання з яких зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію)

Наказ Міністерства освіти і науки України від 19.09.2017 № 1283 «Про підготовку до проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної освіти»

(діє у 2018 році,відповідний акт приймається щороку)(короткий опис: наказом доручено Українському центру оцінювання якості освіти розробити для проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року предметні тести з української мови і літератури, математики, історії України, біології, географії, фізики, хімії, англійської мови, іспанської мови, німецької мови, французької мови, забезпечивши їх відповідність чинним програмам зовнішнього незалежного оцінювання, а також здійснити переклад предметних тестів з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами)

Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти. Наказ МОН № 1287 від 19.09.2017 року

(діє у 2018 році, відповідний акт приймається щороку) (короткий опис: наказом затверджено Календарний план підготовки та проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти. У календарному плані встановлено строки реалізації заходів, пов’язаних із підготовкою та проведенням зовнішнього оцінювання 2018 року, зокрема визначено строки проведення реєстрації, перереєстрації, додаткової реєстрації осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, дати проведення тестувань, строки подання заяв для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання, визначення та оголошення результатів).


Тести ЗНО онлайн

Сайт для проходження тестів ЗНО онлайн та підготовки майбутніх абітурієнтів для проходження зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році створений провідним українським освітнім інтернет-ресурсом Освіта.ua.

На сайті «ЗНО онлайн» розміщені тести, що складали абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2017 років, а також варіанти тестів, що пропонувались вступникам до вищих навчальних закладів України під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2017 років.

Спосіб виконання всіх тестових завдань у запропонованих на цьому сайті тестах максимально наближений до реальних тестів, а форма надання відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

Після виконання тестових завдань кожного тесту надаються правильні відповіді на всі завдання та розраховується результат у тестових та рейтингових балах, також визначається час витрачений на виконання тесту.

Для кожного предмету ви можете відкрити повний список всіх тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання. У цьому варіанті проходження ЗНО онлайн ви зможете отримати правильну відповідь на кожне завдання відразу після його виконання.

Для отримання додаткової інформації про розрахунок тестових та рейтингових балів, порядок оцінювання тестових завдань, час, що надається для виконання тестів ви можете скористатись розділом«Довідка».


PISA-2018

ЗНО-2018

У 2018 році Україна вперше долучиться до Програми міжнародного оцінювання учнів – PISA.

Програма має на меті порівняти освітні системи близько 80 країн світу через вимірювання компетентностей учнів із читання, математики та природничих дисциплін, прямо не пов’язаних з оволодінням шкільними програмами.Крім того, велика увага у дослідженні PISA приділяється вивченню факторів, що впливають на успішне навчання учнів.

Дослідження PISA проводиться кожні три роки, починаючи з 2000 року, шляхом тестування навичок і знань 15-річних учнів.Вважається, що в більшості країн саме в цьому віці учні закінчують основну школу, і постають перед вибором професії і загалом майбутнього життєвого шляху. Однак PISA не перевіряє рівня навчальних досягнень учнів, натомість оцінює наскільки учень зможе використовувати знання й уміння, отримані в школі, за можливих життєвих труднощів і викликів.

Читацька грамотністьвизначається як здатність особи до широкого розуміння тексту, пошуку нової інформації, її відтворення та використання, інтерпретації змісту й формулювання власних умовиводів, осмислення й оцінювання змісту та форми тексту тощо.

Математична грамотність– це здатність особи до визначення й усвідомлення ролі математики в сучасному світі, надання добре обґрунтованих суджень, уміння використовувати математику в особистих цілях і в суспільному житті.

Природничо-наукова грамотністьпередбачає умінняпояснювати наукові явища, робити обґрунтовані висновки про них, усвідомлювати вплив науки і технологій на зміну матеріального, інтелектуального й культурного середовищ.

Крім оцінки предметних компетентностей, метою PISA також є визначення чинників, що впливають на рівень навчальних досягнень учнів у світі. Саме тому учасники Програми заповнюють анкету, що досліджує різноманітні аспекти їхнього життя. Ідеться про такі чинники, як міграційні процеси, гендерна політика, соціально-економічний стан, піклування і підтримка з боку батьків, навчання в ранньому дитинстві, мотивації до навчання, а також здатності регулювати свою власну навчальну поведінку, залучення до читання, інтерес до математики або задоволення від науки, повага до інших.

Також відповідні анкети заповнюють і адміністрації закладів, у яких навчаються учні, залучені до тестування. Мета такого анкетування – дослідити вплив на результати тестування учнів таких чинників як кваліфікація вчителів, навчальні плани, методики викладання, час на навчання та навчальні можливості як всередині школи, так і поза її межами, контроль якості шкільних процесів, лідерство та шкільне управління, залучення батьків до участі в шкільному житті, мікроклімат у школі, загальні цінності, очікування високих досягнень, взаємодія та взаємна підтримка тощо.

Дослідження PISA здійснюється в три етапи (підготовчий, пілотний, основний). Під час підготовчого етапу відбувається переклад та адаптація тестових матеріалів, а також анкет для опитування учнів та адміністрацій навчальних закладів. Пілотний передбачає апробацію завдань та інструментарію дослідження до контексту країн-учасниць. В основний період проводиться тестування, підготовка міжнародного та національного звітів.

Участь України в дослідженні PISA має кілька важливих аспектів. Зокрема, отримання об’єктивної інформації про готовність молодих громадян до повноцінного життя в сучасному суспільстві відповідно до міжнародних стандартів; розуміння чинників, які впливають на ефективність освіти в країні; можливість приймати рішення та формувати національну освітню політику на основі реальних даних про стан вітчизняної системи освіти. Крім того, завдання PISA та методологія оцінювання їхнього виконання слугуватимуть практичним орієнтиром для освітян у становленні компетентнісної парадигми освіти в Україні.

В Україні відповідальність за організацію та проведення дослідження PISA покладено на Український центр оцінювання якості освіти. Національним координатором проекту є Тетяна Вакуленко, начальник відділу досліджень і аналітики Українського центру.

Виконання завдань дослідження щодо створення вибірки учасників, а також підготовки національного звіту за результатами дослідження покладено на Інститут освітньої аналітики. До участі в проекті PISA–2018 на різних етапах його підготовки й проведення залучені фахівці Національної академії педагогічних наук України, аналітичного центру CEDOS, Інституту модернізації змісту освіти, інститутів післядипломної педагогічної освіти.

Детальну інформацію про PISA – рамкові матеріали, зразки завдань попередніх циклів, новини про стан підготовки до проведення дослідження в Україні – розміщено на офіційному сайті Програми в Україні:pisa.testportal.gov.ua

Версія для друку

Всі материали по темі "ЗНО":

ЗНО-2021
ЗНО-2020
ЗНО-2019
ЗНО-2018

Інші теми розділу "Навчання":

Освітня модель
Організація навчального  процесу
Медіатека
Гордість ліцею
Дистанційна освіта
Освітні програми
Методичні рекомендації МОН
Моніторинг якості освіти
Територія обслуговування
Фактична кількість учнів
Мова освітнього процесу
Підручники
Умови доступності закладу для  навчання осіб з особливими  освітніми потребами
ДПА
Результати ЗНО
Проекти
Освітній процес під час  обмежувальних заходів
Вибір підручників

Звертайтесь за телефонами :

phone (044) 513-07-67
e-mail:


Пошук по сайту


Дошка оголошень

Шановні батьки!

4 червня о 10:00 – вступні випробування для вступу до 9 класів (на вільні місця) та 10-х класів за профілями:

• математично-економічний (іспити з української мови та математики);

• історико-правовий (іспити з української мови та історії України);

• інформаційно-лінгвістичний (іспити з української мови та англійської мови).

Демонстраційні завдання є на сайті! Учні мають бути з учнівськими квитками!

ВСТУП 2024-2025


Затверджено список стипендіатів у галузі освіти для обдарованих дітей міста Києва


Онлайн-курс Кіберпростір та кібербезпека


Можеш допомогти та прихистити переселенця?

Шукаєш тимчасовий безкоштовний прихисток для себе та своєї сім?ї?


Список літератури на літо


попередній Список літератури

зарубіжна література

українська література


Інформація щодо замовлення учнівських квитків


Всеукраїнська школа онлайн-2020-2021
lms.e-school.net.ua


Мінна безпека


Розклад роботи гуртків та спортивних секцій


Громадський інспектор з охорони прав дитини Економіко-правового ліцею – практичний психолог
Максименко Марина Ігорівна,
тел. (044) 513-07-67


Уповноважена особа з питань протидії насильству і булінгу Економіко-правового ліцею – заступник директора з навчально-виховної роботи
Скриннік Мирослава Віталіївна,
тел. (044) 513-07-67


електронна скринька   



Велике серце ЕПЛ



вгору сторінки

Контактна інформація